Натуральна черепиця: ціна, види та інші особливості

Історія натуральної черепиці налічує багато століть, протягом яких вона ставала все різноманітніша і популярніша. Перші аналоги були відомі ще в період античності. Поступово технології удосконалювалися і з'являлися нові різновиди. Тепер можна зустріти повноцінне розмаїття форм, кольорів і відтінків.

Сучасна черепиця Браас – практичний варіант, що поєднує в собі універсальність застосування, високу якість, привабливий зовнішній вигляд, довговічність і в повній мірі виправдану вартість. Натуральна черепиця, ціна якої легко вписується у середньостатистичний бюджет, класифікується на керамічну або цементно-піщану. Незважаючи на кількість спільних властивостей, є і принципові відмінності:

  • Різноманітність гами кольорів. Кераміка представлена ​​в більшому асортименті.
  • Наявність різних моделей. Тут також виграє кераміка за рахунок існування різних технологічних хитрощів.
  • Вартість. Більш доступна піщано-цементна черепиця, що обумовлено менш витратними виробничими технологіями.
  • Фактура. Керамічна поверхня – гладка, коли піщано-цементна може бути шорсткою.
  • Форма. Керамічна черепиця зазвичай має більш плавні, витончені форми.
  • Товщина. В середньому цементно-піщана черепиця товща приблизно вдвічі.

При використанні більшість відмінностей практично непомітні. Вибір залежить від бюджету і експлуатаційних умов. Обидва варіанти однаково практичні та функціональні.

Натуральна черепиця Браас та її переваги

Серед різноманітних покрівельних матеріалів особливим попитом у м.Львів користується натуральна черепиця Braas. Продукція німецької компанії затребувана по всьому світу. Секрет успіху бренду – якісна сировина, власна виробнича технологія і унікальні методи, оригінальний дизайн і різноманітний асортимент.

Фірмова натуральна черепиця, ціна якої вже незабаром окупається при експлуатації, практично не має обмежень при використанні. Таке покриття надійне і довговічне, адже воно не боїться ультрафіолету, вітрових навантажень, несприятливих погодних умов і навіть пожежі. Також воно характеризується стійкістю до можливих хімічних або біологічних впливів, володіє відмінними ізоляційними властивостями. Навіть під час сильних опадів черепиця практично не шумить, сприяючи створенню максимально затишної та комфортної атмосфери в будинку.

Як правильно обрати та купити черепицю?

Щоб правильно підібрати і купити черепицю, краще спершу визначитися з відповідним різновидом. Класичною вважається керамічна черепиця. Її основа – особливі види глини. Зовнішній вигляд і відтінок залежать від додаткових домішок або наявності декоративного покриття. Технологія формування може бути стрічковою або штампованою.

Більш сучасний варіант – цементно-піщана черепиця, яка значно відрізняється складом і специфікою виробництва. Вона створюється на основі напівсухий цементної суміші, для фарбування якої використовуються мінеральні пігменти.

Грамотно вибрати та придбати черепицю Braas, а також продукцію інших відомих брендів у м.Львів допоможуть співробітники нашої компанії «RoofTrend». Завдяки багаторічному досвіду і кваліфікованому підходу ми допоможемо відшукати краще рішення для проектів будь-якої складності.