Озеленення підвісного типу має глибокі історичні корені, досить згадати легендарні сади Вавилона, які представляли собою прикраси живими деревами і квітами високих частин палаців.

Ця краса сьогодні затребувана і набуває все більшого значення для збереження навколишнього середовища. Саме тому продукція Тема до чарівності висячих садів додає ще й вдосконалення комфортності житла, надійність залицяння за зеленим покриттям, гарантована якість гідроізоляції за допомогою новітніх існуючих технологій.

Особливу увагу приділено питанням дренажу та збереження влаг і поряд із застосуванням більш тонкого шару пакету навісного озеленення, що приводить в кінцевому рахунку до зменшення ваги, вартості та до спрощення обслуговування.

Приклади комплектації системи TGreen Roof

Завантажити каталог

 QDRAIN – ДРЕНАЖНІ КОМПОЗИТИ

Q-drain являє собою дренажний геокомпозіт, що складається з екструдованих поліпропіленових ниток і нетканого геотекстильного полотна, термічно прикріпленого до основі з обох сторін. Геотекстиль призначений для фільтрації води від частинок грунту та запобігання засмічення дренажної основи. Завдяки своїй гнучкості геокомпозіт може застосовуватися на поверхнях будь-якого типу. Матеріали Q-drain розрізняють по товщині (від 8мм до 20мм) і формі основного шару, а також по дренажним характеристикам геотекстильного полотна. Скорочує, або повністю виключає застосування щебеню або гравію.

MAXISTUDF – ДОЗОВАНЕ УТРИМАННЯ ВОЛОГИ

Maxistud F – це дренажна мембрана, виконана з високої щільності поліетилену з шипами 20 мм. Не замінний для збереження оптимального рівня вологості грунту при створення штучних газонів, особливо важливі ці якості при створенні зеленої покрівлі (висячі сади). Матеріал укладається шипами вниз на гідроізоляційний шар або Негігроскопічний пінополістирол, утворюючи глибоку (20 мм) порожнину. Великі шипи-чаші забезпечують утримання великої кількості води, необхідної для живлення рослин, надлишок же вологи вільно виводиться через спеціально передбачену перфорацію.

KMAT – ПРОТИЕРОЗІЙНІ МАТИ 

К-мат – протиерозійні геомати, які виробляються з екструдованих поліпропіленових ниток, переплетених і термоскріплених між собою. Це покриття має високий показник пустот (> 90%). Матеріал ідеально пристосований для заповнення частинками рослинного ґрунту. Кореневі системи скріплюють К-Мат з грунтом і сприяють зміцненню рослинного шару, перетворюючи його в едине армоване поле.

Переваги зеленої покрівлі:
 • Зниження впливу шуму
 • Теплоізоляція
 • Зниження впливу смогу і пилу
 • Ефективне утримування вологи.
 • Захист матеріалів від дії ультрафіолетових променів
 • Захист гідроізоляції від перепадів температур: день-ніч і зима-років про
 • Захист а гідроізоляції від механічних пошкоджень.
 • Естетична краса житла.
 • Покращення комфорту повсякденному житті.
 • Сприятливий вплив на екологію міста
 • Підвищення статусу і вартості нерухомості

Тема пропонує систему надзвичайно гнучкого зеленого покриття з опрацюванням найдрібніших деталей для будь-яких складних структур, склад і ухилів ділянок озеленення. Прикладом цього можуть служити сади на крутих схилах, при насадженні яких технології і матеріали фірми тема гарантують якісне, довготривале і рівномірне озеленення.