Що таке керамічна черепиця та в чому її особливості?

Покрівля – найважливіший функціональний елемент будь-якої будівлі, так що від її облаштування залежить комфорт проживання в будинку, безпека і надійність всієї споруди. Серед основних функцій покрівлі – захисна, тепло- і шумоізолююча, декоративна. Саме тому вибір покрівельних матеріалів грає таку значну роль.

Популярний варіант, перевірений століттями – черепиця керамічна, при виробництві якої традиційні рішення поєднуються з інноваційними технологіями. Сучасні можливості дозволяють створювати керамічну черепицю різного формату, з різними властивостями і зовнішнім виглядом. При монтажі вона адаптується до типу поверхні і можливих деформаційних процесів, так що покриття завжди буде охайно та красиво виглядати. Сьогодні це один з найпрестижніших варіантів.

Керамічна черепиця укладається на різні основи та практично не має обмежень при використанні. Вона виготовляється з спеціальної глиняної маси, яка поступово формується, сушиться і обпалюється. Характерний теракотовий відтінок проявляється саме в процесі випалу. Домогтися іншого кольору можна за рахунок спеціальних домішок та покриття.

Черепиця керамічна: ціна і переваги

Популярний у м.Львів варіант серед сучасних брендів – керамічна черепиця Braas, що поєднує в собі високу якість, естетичну привабливість, відмінні характеристики міцності та експлуатаційні властивості.

Серед її переваг:

  • Екологічність натуральної сировини;
  • Стійкість до морозів, ультрафіолету, опадів, хімічних речовин, біологічних та інших впливів;
  • Пожежна безпека та нешкідливість;
  • Низька теплопровідність та хороші звукоізолюючі властивості;
  • Ремонтопридатність та тривале збереження первинного зовнішнього вигляду;
  • Хороша гідроізоляція, стійкість до температурних перепадів і кліматичних особливостей.

Керамічна черепиця Браас практична, довговічна і універсальна. У великому асортименті завжди можна підібрати підходящий варіант. Її монтаж досить простий, а утримання не вимагає серйозних витрат часу чи ресурсів. Таке покриття невибагливе протягом всього експлуатаційного терміну.

Як правильно обрати та купити керамічну черепицю у м.Львів

Перш ніж купити керамічну черепицю, необхідно врахувати деякі її особливості. По-перше, слід визначитися з формою. Найчастіше зустрічається три основні варіанти: плоска, хвилеподібна і жолобчаста. Форма визначає специфіку монтажу та сферу застосування. Плоска черепиця може укладатися внахлест та в кілька шарів. Хвилеподібна монтується за допомогою спеціальних пазів, а жолобчаста підходить для конічних і криволінійних конструкцій.

Ще один нюанс – зовнішній вигляд черепиці керамічної, ціна якої також залежить від покриття. Декоративна глазур – акуратний і естетичний спосіб обробки поверхні. Ангоб передбачає нанесення тонкого шару матової кольорової глини. Натуральна керамічна черепиця не піддається додатковій обробці.

Фахівці нашої компанії «RoofTrend» допоможуть підібрати керамічну черепицю у м.Львів, або відповідну продукцію інших брендів. Користуючись накопиченим досвідом, ми допоможемо в облаштуванні надійного, комфортного і якісного житла.