Цементно-піщана черепиця: ціна, особливості та сфера застосування

Цементно-піщана черепиця – порівняно нова знахідка на ринку будівельних матеріалів. Вона добре зарекомендувала себе в якості надійного захисту і привабливого декоративного рішення при облаштуванні покрівлі. Серед основних відмінностей від глиняної черепиці – доступна вартість, обумовлена ​​спрощеною технологією виготовлення.

До складу цементно-піщаної черепиці входить цемент і натуральний кварцовий пісок. Додатково можуть використовуватися допоміжні функціональні домішки для досягнення необхідних експлуатаційних характеристик. Натуральні компоненти роблять такий матеріал абсолютно екологічним.

Сфера застосування цементно-піщаної черепиці, ціна якої залежить від конкретного різновиду, охоплює малоповерхове будівництво, зведення заміських будинків і котеджів, облаштування плоских покрівель багатоповерхових будинків. Це практичне та економічно вигідне рішення, яке практично не має аналогів на сучасному ринку.

Цементно-піщана черепиця Braas та її переваги

Популярний вибір у м.Львів – цементно-піщана черепиця Braas виробництва всесвітньо відомої компанії. Секрет її успіху у численних перевагах, серед яких:

  • Стійкість до ультрафіолету, опадів, вітрових навантажень, морозів та інших погодних факторів;
  • Механічна міцність;
  • Різноманітність зовнішнього вигляду;
  • Довговічність, ремонтопридатність і збереження експлуатаційних характеристик протягом всього терміну служби;
  • Хороші ізоляційні властивості;
  • Стійкість до хімічних та біологічних впливів, корозії, агресивного середовища;
  • Можливість монтажу на покрівлі різної конструкції;
  • Пожежна та загальна безпека;
  • Невибагливість при експлуатації та відсутність потреби в складному спеціальному догляді.

Правильний вибір і монтаж цементно-піщаної черепиці дозволить створити якісне, красиве і надійне покрівельне покриття, яке буде радувати власників довгий час.

Цементно-піщана черепиця: вибір та монтаж

Основні критерії вибору черепиці – тип покрівлі, її конструктивні особливості та специфіка експлуатаційних умов. Це дозволить підібрати найбільш підходящий матеріал для вирішення конкретних завдань. При монтажі необхідно враховувати вагу черепиці, її розміри і форму.

Для надійного захисту основа вкривається гідроізоляційної плівкою. Тільки після цього створюється основна обрешітка, параметри якої розраховуються на основі кроку кріплення черепиці. Для зняття замірів певна кількість елементів укладається в тому вигляді, в якому вони будуть зафіксовані на покрівлі. Це допоможе чітко визначити кількість черепиці.

Обрешітка забезпечує міцність і надійність всієї конструкції. Від неї залежить якість та безпека всього покрівельного покриття. Укладання цементно-піщаної черепиці починається від низу до верху. Важливо ретельно стежити за рівнем і своєчасно проводити розмітку. Так готове покриття буде рівним та охайним.

Фахівці нашої компанії «RoofTrend» допоможуть правильно вибрати піщано-цементну черепицю та інші матеріали у м.Львів для створення надійного, комфортного та безпечного житла. Кваліфіковані фахівці нададуть необхідні консультації та врахують всі особливості кожного конкретного проекту.