Працівники компанії RoofTrend – це професіонали з кваліфікованим підходом до роботи та більш ніж 12 річним досвідом на ринку будівельних матеріалів.

Наш колектив – це велика сім’я, яку об’єднує спільна ідея. У компанії працюють висококваліфіковані та цілеспрямовані фахівці своєї справи. Це досвідчена творча група, якій під силу втілити в життя мрію про якісне, надійне та комфортне помешкання.

Давно і стабільно працюємо на ринку матеріалів, пропонуємо продукцію провідних світових виробників. Наша команда допоможе підібрати для Вас сучасні покрівельні матеріали та комплектуючі, водостічні системи та сходи на горище і не тільки. Ми намагаємося приділити кожному клієнту максимум уваги і допомогти підібрати саме те, що йому потрібно – нехай це буде кераміка, клінкер чи мансардні вікна. Наша продукція орієнтована на покупців з різними ціновими запитами. Також вона підійде і для проектів різної складності.

Широке коло замовників, котрі співпрацюють з нами впевнені, що RoofTrend - надійний партнер, який відрізняється в своїй сфері якістю надання послуг. Стратегія фірми направлена на зміцнення ділових контактів з партнерами, та замовниками, підвищення стандартів якості при виконанні робіт.

Детальніший перелік та візуалізація продукції представлена в розділі “Наші матеріали