Як замовити?

Залиште ваші контактні дані, або зв'яжіться з нами за контактними номерами

Доставка

Доставка по Україні в будь-яке місто

Оплата

Готівкою / Платіжною карткою VISA або MASTERCARD / ПриватБанк

Опис та характеристики

 Porotherm 44 EKO+

Компанія Wienerberger розширила асортимент матеріалів та ввела новий продукт, керамічний блок  для зведення одношарових зовнішніх стін товщиною 44 см. без додаткового утеплення - Porotherm 44 ЕКО +

Porotherm 44 ЕКО + має такі ж розміри, як і традиційний блок Porotherm 44 P+W (440/248/238мм), та є ідеальним рішенням для зведення стін з підвищеними вимогами по теплозбереженню. Завдяки вдосконаленій формі блоку, високому ступеню поризації та найсучаснішим технологіям вдалось досягнути відмінних характеристик. Показник термічного опору одношарової стіни з керамічних блоків Porotherm 44 ЕКО + знаходиться на рівні: R = 4,35 м2 с°/Вт (а при нанесені теплої штукатурки R = 4,5 м2 с°/Вт), що на 25% більше ніж у звичайного Porotherm 44 P+W. Дані показники  більш ніж задовільняють усі сучасні норми по теплозбереженню, які діють в Україні. Таким чином керамічні блоки Porotherm 44 ЕКО + є ідеальним рішенням для зведення зовнішніх одношарових стін з підвищеними теплотехнічними характеристиками, але залишаються екологічно чистими.    

Основною перевагою блоків Porotherm є можливість зведення одношарової стіни, яка не потребує додаткового утеплення. Блоки Porotherm стабілізують вологу в приміщенні на сприятливому для людини рівні і постійно підтримують здоровий мікроклімат в приміщенні.

Опір теплопередачі стіни з блоків Porotherm 44 EKO+  R=4,35* (м2К)/Вт. Використовується для зведення одношарової зовнішньої несучої стіни без утеплення. 

Технічні дані 

Вага 

16,6 кг/шт.

Довжина

440мм.

Ширина

248мм.

Висота

238мм.

Міцність на стиск

10 МПа

Коефіцієнт теплопровідності

0,11 Вт/(м*К)

Розхід блоків

16 шт/м2

Розхід кладочного розчину

35 л/м2

Еквівалент умовної цегли

13,32 шт

Кількість на палеті

60 шт.

Опір теплопередачі

R=4,35(м2К)/Вт

Зменшена вага 

Ще однією перевагою керамічних блоків  POROTHERM 44 ЕКО +  є низька вага, всього 16,6 кілограм, що на 3,5 кг менше, ніж вага звичайного POROTHERM 44 P + W при тому, що вони мають одинакові розміри. Це значно спрощує виконанння робіт з даним видом блоків, отже і прискорює кладку та знижує витрати. Для прикладу, при будівництві звичайного будинку з площею стін близько 150 м2 необхідно поставити 2400 шт. керамічних блоків POROTHERM 44 ЕКО +, аце означає, що  через руки мулярів пройде на 8400 кг менше, ніж у інших видів керамічних блоків. Це чудова новина, особливо для тих, хто будує будинок собі.
Керамічний блок  POROTHERM 44 EKO+ виготовляється з розмірами (248x440x238 мм). Також в асортименті є добірні блоки:  половинки - POROTHERM 44 R EKO+, та кутові блоки -  POROTHERM 44R EKO+