Як замовити?

Залиште ваші контактні дані, або зв'яжіться з нами за контактними номерами

Доставка

Доставка по Україні в будь-яке місто

Оплата

Готівкою / Платіжною карткою VISA або MASTERCARD / ПриватБанк

Опис та характеристики

 Porotherm 44 PROFI

Porotherm 44 PROFI - має ідеально рівні горизонтальні шліфовані поверхні. Їх розмір відрізняється від звичайних блоків і складає (440/248/249мм), а висота 1 ряду кладки 250 мм. Кладка виконується на мінеральний клей, який наноситься сталевим валиком, товщина шва складає 1 мм.            

Завдяки вдосконаленій формі блоку, високому ступеню поризації та найсучаснішим технологіям вдалось досягнути відмінних характеристик. Показник термічного опору одношарової стіни з керамічних блоків Porotherm Profi знаходиться на рівні: R = 3,33 м2 с°/Вт, що повністю задовільняють усі сучасні норми по теплозбереженню, які діють в Україні. Таким чином керамічні блоки Porotherm 44 Profi є чудовим рішенням для зведення зовнішніх одношарових стін з високими теплотехнічними характеристиками, але залишаються екологічно чистими.    

Основною перевагою блоків Porotherm є можливість зведення одношарової стіни, яка не потребує додаткового утеплення. Блоки Porotherm стабілізують вологу в приміщенні на сприятливому для людини рівні і постійно підтримують здоровий мікроклімат в приміщенні.

Опір теплопередачі стіни з блоків Porotherm 44 PROFI  R=3,33 (м2К)/Вт. Використовується для зведення одношарової зовнішньої несучої стіни без утеплення. 

Технічні дані 

Вага 

19 кг/шт.

Довжина

440мм.

Ширина

248мм.

Висота

249мм.

Міцність на стиск

10 МПа

Коефіцієнт теплопровідності

0,13 Вт/(м*К)

Розхід блоків

16 шт/м2

Розхід клею

3,1 л/м2

Еквівалент умовної цегли

13,93 шт

Кількість на палеті

60 шт.

Опір теплопередачі

R=3,33(м2К)/Вт

Основні переваги системи Porotherm PROFI 

  • Збільшення продуктивності монтажника на 25% у порівнянні з традиційною кладкою із блоків Porotherm і в 4 рази швидше ніж цегляна кладка;
  • Розхід клею в 9-10 разів менший ніж кладочного розчину, завдяки зменшенню товщини шва до 1 мм;
  • Зменшення кількості інструментів від час будівництва (сита, бетономішалки і т.д.);
  • Відсутність містків холоду;
  • Зменшення технологічної вологи в стіні.