Як замовити?

Залиште ваші контактні дані, або зв'яжіться з нами за контактними номерами

Доставка

Доставка по Україні в будь-яке місто

Оплата

Готівкою / Платіжною карткою VISA або MASTERCARD / ПриватБанк

Опис та характеристики

Porotherm 30 R DryFix - має ідеально рівні горизонтальні шліфовані поверхні та використовується, як добірний елемент. Їх розмір відрізняється від звичайних блоків і складає (300/186/249мм), а висота 1 ряду кладки 250 мм. Кладка виконується на поліуретановий клей, який постачається в стандартних балонах 750 мл та наноситься за допомогою монтажного пістолету, товщина шва складає 1 мм.

Показник термічного опору одношарової стіни з керамічних блоків Porotherm DryFix 30 знаходиться на рівні: R = 1,67 м2 с°/Вт, що повністю задовольняють усі сучасні норми по теплозбереженню, які діють в Україні. Таким чином керамічні блоки Porotherm 30 DryFix є чудовим рішенням для зведення зовнішніх одношарових стін з високими теплотехнічними характеристиками, але залишаються екологічно чистими. 

Опір теплопередачі стіни з блоків Porotherm 30 DryFix  R=1,67 (м2К)/Вт. Використовується для зведення одношарової зовнішньої несучої стіни під утеплення, або внутрішньої несучої стіни.

Технічні дані 

Вага 

10 кг/шт.

Довжина

300мм.

Ширина

186мм.

Висота

249мм.

Міцність на стиск

10 МПа

Кількість на палеті

80 шт.

Опір теплопередачі

R=1,67(м2К)/Вт

Основні переваги системи Porotherm DryFix 

  • Збільшення продуктивності монтажника на 50% у порівнянні з традиційною кладкою із блоків Porotherm і в 6 разів швидше ніж цегляна кладка;
  • Кладка при температурі -5°С
  • Чиста кладка без інструментів для приготування розчину;
  • Готовий до використання клей, який поставляється в стандартній аерозольній упаковці; 
  • Відсутність містків холоду;
  • Зменшення технологічної вологи в стіні.