Як замовити?

Залиште ваші контактні дані, або зв'яжіться з нами за контактними номерами

Доставка

Доставка по Україні в будь-яке місто

Оплата

Готівкою / Платіжною карткою VISA або MASTERCARD / ПриватБанк

Опис та характеристики

Porotherm 25 DryFix - має ідеально рівні горизонтальні шліфовані поверхні. Їх розмір відрізняється від звичайних блоків і складає (250/373/249мм), а висота 1 ряду кладки 250 мм. Кладка виконується на поліуретановий клей, який постачається в стандартних балонах 750 мл та наноситься за допомогою монтажного пістолету, товщина шва складає 1 мм. Блоки в системі Profi та DryFix одинакові, значне спрощення кладки відбувається за рахунок виключення мінерального клею і його нанесення, а також дозволяє виконувати кладочні роботи при температурі до -5°С.

Завдяки вдосконаленій формі блоку, високому ступеню поризації та найсучаснішим технологіям вдалось досягнути відмінних характеристик. Показник термічного опору одношарової стіни з керамічних блоків Porotherm DryFix знаходиться на рівні: R = 1,05 м2 с°/Вт. Таким чином керамічні блоки Porotherm 25 DryFix є чудовим рішенням для зведення зовнішніх одношарових стін з високими теплотехнічними характеристиками.

Опір теплопередачі стіни з блоків Porotherm 25 DryFix  R=1,05 (м2К)/Вт. Використовується для зведення одношарової зовнішньої несучої стіни під утеплення, або внутрішньої несучої стіни.

Технічні дані 

Вага 

19 кг/шт.

Довжина

250мм.

Ширина

373мм.

Висота

249мм.

Міцність на стиск

10 МПа

Розхід блоків

11 шт/м2

Розхід клею

1 балон на 5м2

Кількість на палеті

72 шт.

Опір теплопередачі

R=1,05(м2К)/Вт

Основні переваги системи Porotherm DryFix 

  • Збільшення продуктивності монтажника на 50% у порівнянні з традиційною кладкою із блоків Porotherm і в 6 разів швидше ніж цегляна кладка;
  • Кладка при температурі -5°С
  • Чиста кладка без інструментів для приготування розчину;
  • Готовий до використання клей, який поставляється в стандартній аерозольній упаковці; 
  • Відсутність містків холоду;
  • Зменшення технологічної вологи в стіні.