Як замовити?

Залиште ваші контактні дані, або зв'яжіться з нами за контактними номерами

Доставка

Доставка по Україні в будь-яке місто

Оплата

Готівкою / Платіжною карткою VISA або MASTERCARD / ПриватБанк

Опис та характеристики

Завдяки багатопустотній конструкції керамічних блоків Leiertherm за допомогою яких можливо помітно знизити товщину кладки, що дозволяє зменшити вартість зовнішніх стін і збільшити корисну площу будівлі. При використанні блоків Leiertherm з пазагребеневим з'єднанням число швів у кладці значно зменшується, помітно знижується кількість "містків холоду" в кладці. До плюсів також слід додати прискорення робіт і зниження трудовитрат, зменшення ваги стіни, її підвищені шумопоглинаючі властивості, довговічність і екологічність. 

Великоформатні керамічні блоки Leiertherm 45 призначені для зведення зовнішніх і внутрішніх несучих стін будівель в один ряд товщиною 450 мм без додаткового утеплення. Для кладки 1 m2 стіни потрібно всього 16 блоків Leiertherm 45. Великий розмір і пазо-гребеневе з'єднання блоків дозволяє скоротити витрату розчину кладки і знизити трудовитрати приблизно на 20% при досягненні підвищеної рівності стіни.

Опір теплопередачі стіни з блоків Leiertherm 45 N+F  R=3,1*/2,88** (м2К)/Вт.

Використовується для зведення зовнішніх несучих стін, самонесучих стін та для заповнення в жилих і промислових об'єктах.

Технічні дані 

Вага 

19 кг/шт.

Довжина

450мм.

Ширина

250мм.

Висота

238мм.

Міцність на стиск

10 МПа

Коефіцієнт теплопровідності

0,156 Вт/(м*К)

Розхід блоків

16 шт/м2

Розхід кладочного розчину

30 л/м2

Еквівалент умовної цегли

13,5шт

Кількість на палеті

60 шт.

Опір теплопередачі

R=3,1*/2,88**(м2К)/Вт

   * розчин теплоізоляційни

   ** звичайний розчин

У якості "теплого" розчину для кладки блоків Leiertherm рекомендуєм теплоізоляційну модифіковану легку суміш Thermomortel (Термомьортель). Дана суміш складається з гідравлічних в'яжучих та перліту. І потребує тільки додавання води, що значно спрощує зведення кладки з керамічних блоків Leiertherm.

 Основні переваги:  

  • Теплоізоляційна                                                  
  • Паропроникна
  • Висока адгезія до матеріалу
  • Для кладки зовнішніх та внутрішніх стін