Чисте та здорове повітря - важлива складова життя людини.

Жителі приватних та багатоквартирних будинків постійно під впливом присутніх в кімнатному повітрі факторів - пилюки, запаху, гарі та вологості. Протягом перших років після будівництва йде активна емісія газів з часток будівельних матеріалів. Життєдіяльність людини, домашніх тварин, грунтовий газ родон - фактори погіршуючі якість повітря. Не видалене з приміщеня забруднене і вологе повітря проникає в конструкції, провокуючи ріст грибків та плісінні.

Здорове середовище для людини і конструкцій можна створити в будинку з правельним повітрообміном. 

В відповідності з нормами ЄС, повітря в будинку повинно оновлюватись кожні 2 години. 

Цього можна досягти за допомогою правильно порахованої та змонтованої примусової вентиляції.

Щоб будинок залишався здоровим , він повинен дихати. створюючи створюючи хороші умови для людей, проживаючих в ньому.

З роками такий будинок не втрачає своєї вартості.

Природня вентеляція, організована за допомогою вентеляційних шахт, не відповідає сучасним нормам. Принцип роботи природньої вентиляції - теплий та  і більш легкий по відношенню до зовнішнього, повітря піднімається по вертикальній шахто на дах. Такий принцип не діє належним чином ні при яких погодніх умовах: в теплу погоду підйом повітря невеликий, а в морози терле повітря виводиться занадто активно, охолоджуючи приміщення.

Примусова вентеляція забезпечує значно кращу якість повітря в приміщенні. Принцип роботи примусової вентеляції: забруднене повітря виводиться через вмонтований в систему чи стелю вентелі в вентеляційний канал, який закіечується на даху електровентелятором.

Примусова вентеляція забезпечує в будинку рівномірний і керований повітрообмін.

 

Приклади влаштування вентеляції.

Примусова вентеляція котеджа забезпечується вентелятором на даху.

Кухонна витяжка має окремий вихід на дах.

вентиляція цоколя будівлі і видалення родону.

 

Будинок з рекуператором

Принцип дії примусової вентиляції з рекуператором: забруднене повітря виводиться з приміщень з сирим і брудним повітрям (туалет, кухня, ванна, комори) через вбудовані в стіну або стелю вентилі в вентиляційний канал, який йде на рекуператор і виводиться назовні за допомогою вентиляційного виходу VILPE® .

Через вбудовану в зовнішню стіну будинку вентиляційну решітку проводиться забір свіжого повітря в рекуператор. Підігріте в рекуператорі повітря спрямовується по воздуховоду через вбудовані в стіну або стелю вентилі в житлові кімнати

 

 

Будинок з вентиляційною шахтою

При наявності вентиляційної шахти вентиляція в будинку нерегульована. Взимку за рахунок перепаду температури шахта працює дуже ефективно, виводячи тепле повітря назовні. У теплу пору року шахта не вентилює приміщення, тому що немає різниці температур внутрішнього і зовнішнього повітря і невелика висота шахти приватного будинку не забезпечить достатнього для тяги перепаду тисків. Найчастіше шахта переносить повітря з одного приміщення в інше, поширюючи по дому запахи і бактерії. Знизити тепловтрати і відрегулювати повітрообмін можна, оснастивши шахту електровентилятором. Для цього вентиляційні канали шахти перекривають металевим листом, на який кріпиться електровентилятор VILPE® S-типу. Кількість вентиляторів визначається розташуванням і призначенням каналів шахти. Регулятор вентилятора розташовують усередині будинку в зручному місці. У житлові та спальні кімнати організують приплив свіжого повітря. Для припливу застосовують тарілкові вентилі в стіні або вентиляційні щілини в конструкціях віконних рам

.

Тиха кухня

VILPE® пропонує нове рішення для організації кухонної витяжки - підключення кухонної витяжки до покрівельного вентилятору VILPE®. Така система не тільки безшумна, але і більш ефективна.

Навіть самі сучасні кухонні витяжки не в змозі забезпечити рівень комфорту подібний тому, який досягається при використанні системи VILPE® Тиха кухня.

Тиха робота - не єдина перевага даного рішення. Не менш важливою характеристикою є його ефективність. Завдяки зниженню тиску в вентиляційному каналі, потік відпрацьованого повітря набагато більше в порівнянні із звичайними витяжками.

Звичайне рішення:
кухонна витяжка
VILPE® Тиха кухня:
кухонна витяжка і покрівельний вентилятор

 

ПЕРЕВАГИ VILPE® ТИХА КУХНЯ

 • Безшумна робота витяжки
 • Висока ефективність
 • Мінімальний рівень енерговитрат
 • Простота монтажу
 • Можливість установки на існуючу вентиляційну систему
 • Зручне управління роботою вентилятора
 • Підходить практично для будь-якого покрівельного покриття і діаметра вентиляційної труби, а також цегляної шахти
 • 100% гарантія водонепроникності і довговічності системи
 • 3 ЕЛЕМЕНТА VILPE® ТИХА КУХНЯ

  Комплект VILPE® Тиха кухня складається з трьох елементів:

  + +
  Кухонна витяжка   Вентилятор VILPE®   Прохідний елемент

Вентилятор E190S

E190S вентилятор використовується для вентиляції приватних будинків, по-квартирної або поверховій вентиляції багатоквартирних будинків та установ. За допомогою S вентилятора можна змінити стару систему природного повітрообміну на примусову. Вентилятор встановлюється на вентиляційну шахту або виведений на покрівлю і закритий кожухом шумопоглиначем. Діаметр вентиляційного каналу 125 мм. Максимальний повітряний потік близько 500 м3/год.

Діаметр труби внутрішній: 125 мм
Тип двигуна: AC (змінний струм)
Швидкість обертання: 2350 об/хв
Номінальна потужність: 52 W
Номінальний струм: 0,23 А
Робоча напруга: 230 V/50 HZ
Регулювання швидкості: Тиристор або дискретний перемикач