Інноваційне рішення GALECO!

Компанія GALECO перша на ринку виготовляє регулюючий кут, який дозволяє монтажнику відразу отримати потрібний кут для монтажу. Завдяки такому рішенню виконавцю не потрібно чекати на нестандартний кут декілька тижнів, при цьому  заощаджуючи час і гроші.

Galeco STAL є системою виготовленою з високоякісної сталі з органічним покриттям.

Високу міцність сталі забезпечують додаткові 4 захисні оболонки, які захищають матеріал від негативного впливу атмосферних чинників. Товщина сталевої середини становить 0,6 мм.. Матеріал системи є з обох боків: оцинкованим, пасивуючий та покритий захисним і естетичним покриттям.

Galeco STAL є системою виготовленою з високоякісної сталі з органічним покриттям. Вона покрита чотирма захисними шарами: цинком, пасивуючим шаром, прокладкою і органічним покриттям. Єдина на ринку повна система захисту ринв та водостічних труб: покриття плівкою і внутрішній шов, гарантує високу естетику і уникнення подряпин.

Характерним для Galeco є вигляд ринви з вигином всередину. Ринва Galeco СТАЛЬ має глибокий профіль і тому його ефективність є вищою, ніж ефективність інших систем, наприклад скандинавських профілів. Система Galeco СТАЛЬ є  інноваційною системою, в якій окремі елементи\ ретельно продумані. Сучасні широкі з’єднувачі з збільшеною поверхнею, гарантують стабільність системи. Нові кути ринви доповнюють перевірену систему ущільнювачів з інноваційні вирішенням.

Крім того, не потрібно використовувати з’єднувачів, що знижує загальну вартість системи. Ринва встановлюється безпосередньо до кута просто і швидко. Втановлення водостічної системи можна починати після монтажу даху, спочатку  встановлюються кронштейни, а потім ринви.

Galeco СТАЛЬ це система доступна в дев'яти кольорах: мідь, шоколадно-коричневий, темно-коричневий, цегляний, темно-червоний, графітний, темно-зелений, білий і чорний колір.

Матеріал

Система Galeco СТАЛЬ виготовлена з високоякісної сталі з органічним покриттям. Високу міцність сталі забезпечують додаткові 4 захисні оболонки, які захищають матеріал від негативного впливу атмосферних чинників. Товщина сталевої серцевини становить 0,6 мм. Матеріал системи є з обох боків: оцинкованим, пасивуючий та покритий захисним і естетичним покриттям.

Повний захист системи

Galeco першою на ринку розробила повну систему захисту сталевих труб. Основою системи є кришки, що захищають середину водостічної труби від забруднень і вологи, додатково запобігаючи знищенню країв під час перевезення. Другим елементом системи є плівка, що захищає водостічністічні труби і ринви від пошкоджень під час зберігання та транспортування. Це дозволяє монтувати довгі елементи системи без будь-яких подряпин. Внутрішній шов труби знижує ризик тертя труб під час складання, а також подряпин.

Плівку і кришку потрібно знімати  перед самим встановленням системи Galeco СТАЛЬ, це гарантує, що на даху буде встановлено непошкоджену та естетичну водостічну систему.

Риси ситеми

 • 1. Глибокий профіль ринви
 • 2. Спеціальний вигин всередині ринви захищає від виливання води при інтенсивних опадах
 • 3. Система ущільнювачів
 • 4. Широкі з'єднувачі збільшують стабільність системи
 • 5. Кути з ущільнювачами – з’єднання  ринви з кутом потребує використання з'єднувачів
 • 6. Ущільнювачі виготовлені з EPDM - гнучкого, еластичного, стійкого до старіння матеріалу
 • 7. Універсальні заглушки  з ущільнювачами
 • 8. Найширша гама кольорів серед сталевих систем, з покриттям, які доступні на ринку
 • 9. Відводи з нестандартними кутами дозволяють використовувати системи для дахів зі складною архітектурою

Переваги використання

 • 1. Естетичне виконання.
 • 2. Висока механічна міцність.
 • 3. Термостійкість.
 • 4. 35 років гарантії
 • 5. Найвища якість сталі.
 • 6. Спеціально профільований кронштейн з великою стійкістю до навантажень

 

Елементи системи Galeco Stal  

Кольорова гамма