Як замовити?

Залиште ваші контактні дані, або зв'яжіться з нами за контактними номерами

Доставка

Доставка по Україні в будь-яке місто

Оплата

Готівкою / Платіжною карткою VISA або MASTERCARD / ПриватБанк

Опис та характеристики

Представляємо Вашій увазі люк зі сходами від компанії «Bukwood» типу Eco Standart.

Доступні розміри сходів.

ECO ST

110 x 60 cm 120 x 60 cm 130 x 60 cm 280 cm
110 x 70 cm 120 x 70 cm 130 x 70 cm
110 x 80 cm 120 x 80 cm 130 x 80 cm
110 x 90 cm 120 x 90 cm 130 x 90 cm
a x b a x b a x b H

Опис і характеристики

Дана конструкція виконана з екологічних матеріалів, які найкраще підійдуть для використання в домашніх умовах. Під екологічними матеріалами розробник має на увазі найякісніші сорти бука, а також металеві елементи, які додатково гальванізовані цинком, для того, щоб зрадити таких сходах максимальної довговічності. Якщо Ви бажаєте встановити якісний люк на горище зі сходами, тоді даний варіант підійде для Вас найкраще.

Даний вид сходів вважається одним з найширших і має 3 секції.

Ви можете успішно використовувати даний люк зі сходами на дачі, в заміському котеджі або в будинку для доступу на неопалюваної мансарди. Максимальна висота такої конструкції становить 280 см і підійде навіть для будинків з високими стелями. Кришка в даній сходової конструкції не є утепленій і зроблена з ДВП. Даний матеріал прекрасно піддається обробці, фарбування і обшивці іншими елементами без навантаження на саму кришку.

Варто звернути увагу на те, що дана сходи здатні витримувати великі навантаження до 200 кг. У разі якщо Ви плануєте переносити якісь речі, ця конструкція здатна витримати великі навантаження.

Також люк зі сходами типу Eco Standart оснащений надійним пружинним механізмом, який надійно працює при відкритті або закритті кришки. Зверніть також увагу на надійний замок. Такий замок надійно захистить ваше майно на верхньому поверсі. Ще одним головним елементом є протиковзкі елементи, які збільшують безпеку використання.

Рекомендоване навантаження

до 200 кг

Кришка-панель типу "сендвіч", (утеплена), білий HDF з обох сторін

30 мм

Висота драбини в закритому стані:

57 см

Висота короба

130 мм

Матеріал (сходи / короб):

дерево-бук

Кількість секцій:

3