Як замовити?

Залиште ваші контактні дані, або зв'яжіться з нами за контактними номерами

Доставка

Доставка по Україні в будь-яке місто

Оплата

Готівкою / Платіжною карткою VISA або MASTERCARD / ПриватБанк

Опис та характеристики

Горищні сходи Buckwood ECO Mini - складні чотирьохсекційні сходи призначені для приміщень з нестандартними прорізами невеликих розмірів. При цьому зберігає максимально-допустиму висоту до 285 см. Не дивлячись на зменшення розмірів конструкції короба, такі сходи дарують Вам безпечний і комфортний вихід на горище.

Доступні розміри сходів

ECO MINI

90 x 60 cm 100 x 60 cm 280 cm
90 x 70 cm 100 x 70 cm
90 x 80 cm 100 x 80 cm
90 x 90 cm 100 x 90 cm
a x b a x b H

Опис і характеристики

Серія економ класу ECO Mini має кришку люка типу «сендвіч» без утеплювача, незабарвлену з двох сторін, виготовлену за допомогою коричневого ДВП. По всьому контуру встановлений ущільнювач, який робить закривання такої кришки безшумним і м'яким. Всі металеві деталі гальванізовані цинком, що гарантує довговічність. На всіх щаблях є антиковзні насічки, а також вони надійно з'єднані за допомогою столярного з'єднання «ластівчин хвіст» з направляючими таких сходів. Ще одним і важливою перевагою сходів даного типу є те що вся конструкція на 100% виготовлена ​​з високоякісної спеціально обробленої деревини Бука без використання більш слабких порід деревини.

Ми допоможемо Вам вибрати найкращий варіант сходів за Вашими критеріями, а особливо якості, безпеки, довговічності і комфорту.

Рекомендоване навантаження

до 200 кг

Кришка-панель типу "сендвіч", (утеплена), білий HDF з обох сторін

30 мм

Висота драбини в закритому стані:

48 см

Висота короба

130 мм

Матеріал (сходи / короб):

дерево-бук

Кількість секцій:

4