Як замовити?

Залиште ваші контактні дані, або зв'яжіться з нами за контактними номерами

Доставка

Доставка по Україні в будь-яке місто

Оплата

Готівкою / Платіжною карткою VISA або MASTERCARD / ПриватБанк

Опис та характеристики

Пропонуємо Вашій увазі функціональну горищні сходи від компанії «Bukwood» типу «Eco Metal», яка повністю виконана з металевих складових і гальванізована цинком.

Доступні розміри сходів

 

ECO METAL

80 x 60 cm

80 x 70 cm

80 x 80 cm

265 cm

a x b

a x b

a x b

H

  

120 x 60 cm

120 x 70 cm

120 x 80 cm

120 x 90 cm

280 cm

a x b

a x b

a x b

a x b

H

Опис і характеристики

Усі сходинки даних сходів повністю виконані з високоякісного бука, що дозволяє витримувати великі навантаження до 200 кг. Якщо Ви потребуєте щоденного і довготривалого використання сходового проходу на горище, тоді даний варіант горищних сходів підійде для Вас найкраще. Ми працювали над тим, щоб дана металева драбина була надміцної і максимально надійною, що дозволить забезпечити тривалу експлуатацію.

Люки зі сходової конструкцією типу «Eco Metal» можна використовувати як для домашнього використання, так і для робітників, промислових об'єктів.

Якщо у Вашій квартирі переважають світлі і сірі відтінки декору, тоді Ви можете купити горищні сходи типу «Eco Metal», яка виконана в сірих металевих тонах. Також часто такий вид сходових конструкцій використовують на промислових об'єктах. Чому користувачі вибирають саме цей тип сходів для робочих цілей? Такий варіант має спеціальне виготовлення, яке дуже добре підійде для щоденного технічного використання.

Варто звернути увагу на додаткові характеристики даного продукту. Кожні сходи оснащена протискользящими елементами, що дозволить забезпечити безпеку всіх користувачів, які щодня будуть підніматися на верхній поверх або горище.

Іншим дуже важливим елементом є пружинна конструкція люка, яка дозволить довговічне використання конструкції.

Рекомендоване навантаження

до 200 кг

Кришка-панель типу "сендвіч", (утеплена), білий HDF з обох сторін

26 мм

Висота драбини в закритому стані:

48 см

Висота короба

130 мм

Матеріал (сходи / короб):

дерево-бук

Кількість секцій:

4