Як замовити?

Залиште ваші контактні дані, або зв'яжіться з нами за контактними номерами

Доставка

Доставка по Україні в будь-яке місто

Оплата

Готівкою / Платіжною карткою VISA або MASTERCARD / ПриватБанк

Опис та характеристики

Пропонуємо Вашій увазі нові горищні сходи із серії «Eco Long», яка найкраще підійде для приміщень з нестандартними високими стелями.

Доступні розміри сходів

ECO LONG

110 x 60 cm

110 x 80 cm

305 cm

110 x 70 cm

110 x 90 cm

a x b

a x b

H

120 x 60 cm

130 x 60 cm

340 cm

120 x 70 cm

130 x 70 cm

120 x 80 cm

130 x 80 cm

120 x 90 cm

130 x 90 cm

a x b

a x b

H

Опис і характеристики

Якщо Ви живете в старому будинку, де стеля має висоту до 340 см або Вам потрібно встановити сходи в промисловому високому приміщенні, тоді дані розкладні сходи на горище підійдуть для Вас найкраще. Як відомо, чим вищі сходи, тим надійніші вони повинні бути і саме з такою метою, компанія «Bukwood» створила нову сходову конструкцію, яка здатна витримати великі навантаження. Для цього були використані надміцні металеві елементи, які забезпечують максимальну міцність і надійність таких конструкцій.

Компанія «Bukwood» також додала ряд додаткових елементів в конструкцію даної сходи, які роблять використання нею ще більш зручним.

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваші розкладні сходи на горище володіли не тільки відповідною висотою і були міцними, але ще і мали додаткові функціональні елементи, тоді варто звернути увагу саме на продукт «Eco Long» від «Bukwood». Ми додали до кожної ступені протиковзкі елементи, для того щоб шлях до Вашого горищі або мансарді був дійсно безпечним. Особливо це важливо для таких високих конструкцій, які повинні гарантувати максимальну безпеку при піднятті на велику висоту. Що стосується люка, він оснащений високоякісним пружинним механізмом, який зможе довгі роки справно відкривати і закривати кришку.

Рекомендоване навантаження

до 200 кг

Кришка-панель типу "сендвіч", (утеплена), білий HDF з обох сторін

30 мм

Висота драбини в закритому стані:

57 см

Висота короба

130 мм

Матеріал (сходи / короб):

дерево-бук

Кількість секцій:

4