Як замовити?

Залиште ваші контактні дані, або зв'яжіться з нами за контактними номерами

Доставка

Доставка по Україні в будь-яке місто

Оплата

Готівкою / Платіжною карткою VISA або MASTERCARD / ПриватБанк

Опис та характеристики

Для того, щоб забезпечити надійний доступ до приміщення на даху, потрібно обов'язково подбати про встановлення надійних і легких у використанні горищних сходів.

Доступні розміри сходів

COMPACT ST

110 x 60 cm 120 x 60 cm 130 x 60 cm 280 cm
110 x 70 cm 120 x 70 cm 130 x 70 cm
110 x 80 cm 120 x 80 cm 130 x 80 cm
110 x 90 cm 120 x 90 cm 130 x 90 cm
a x b a x b a x b H

Опис і характеристики

Така конструкція повинна витримувати великі навантаження, бути досить функціональною і надійно закривати горище від сторонніх. Крім цього, важливим питанням є люк, який повинен герметично закривати верхній простір і в зимовий період не пропускати холодне повітря, в разі якщо верхній поверх не опалюється. Насправді, безпека горища є дуже важливим елементом для всіх мешканців приватного або багатоповерхового будинку. Там можуть зберігається цінні речі, знаходиться житлове приміщення, або модулі управління електрикою, опалювальною системою або газу.

Для кожного покупця пропонується горищні сходи з люком із серії «Compact», яка володіє досить компактними розмірами і може поміститься в будинках або кімнатах, де немає великого простору для розміщення такої конструкції. Головна риса - це надійність і компактність. Люк таких сходів виготовлений з високоміцного білого матеріалу HDF, який здатний надійно закрити верхнє приміщення і захистити від холоду взимку. Кожна така горищні сходи з люком оснащена надійним пружинним механізмом, який працює якісно і безшумно. Варто звернути увагу, що такі сходи виготовлена ​​з високоміцного бука, що дає їй можливість служити тривалий час.

Також кожен ступінь конструкції оснащена протискользящими насічками, що дозволить дуже легко і безпечно підніматися в горищне приміщення навіть дітям. На цьому заходи безпеки не закінчуються. Для того, щоб доступ до горищного приміщення був тільки у Вас, сходи оснащена надійним замком, який міцно закриє доступ на дах.

Рекомендоване навантаження

до 200 кг

Кришка-панель типу "сендвіч", (утеплена), білий HDF з обох сторін

26 мм

Висота драбини в закритому стані:

57 см

Висота короба

130 мм

Матеріал (сходи / короб):

дерево-бук

Кількість секцій:

3