Як замовити?

Залиште ваші контактні дані, або зв'яжіться з нами за контактними номерами

Доставка

Доставка по Україні в будь-яке місто

Оплата

Готівкою / Платіжною карткою VISA або MASTERCARD / ПриватБанк

Опис та характеристики

Пропонуємо Вам ознайомитись з компактними сходами на горище з серії «Compact Mini» від компанії «Bukwood», яка зможе забезпечити доступ до горища навіть в малих приміщеннях, де мало місця для установки такої конструкції.

Доступні розміри сходів

COMPACT MINI

90 x 60 cm 100 x 60 cm 280 cm
90 x 70 cm 100 x 70 cm
90 x 80 cm 100 x 80 cm
90 x 90 cm 100 x 90 cm
a x b a x b H

Опис і характеристики

Горищні приміщення найчастіше можуть бути дуже важливими для власника кожного будинку. У таких приміщеннях також часто можуть зберігатися важливі речі мешканців або зовсім може бути обладнаний житловий, опалювальний простір. Саме для цього, дуже важливо забезпечити надійний і легкий вхід до горища.

Компанія «Bukwood» пропонує скористатися компактною і надійною горищних сходами для швидкого доступу на горище.

Ця маленька по розмірах складна драбина розроблена спеціально для приміщень з малим простором. У таких будинках також існує гостра потреба встановити сходи, яка буде мати можливість компактного складання. Однак, дана функція ніяк не повинна впливати на надійність, довговічність і функціональність даної конструкції.

Компанія «Bukwood» пропонує кожному покупцеві надійні сходи, яка здатна витримати навантаження до 200 кг. Крім цього, даний виріб має ряд зручних особливостей, які здатні зробити користування сходи досить комфортним. Дана складна драбина з'єднана з утепленою люком, який виготовлений з HDF - плити високої міцності з деревоволокнистого матеріалу. Якщо горище не опалюється, холодне повітря не має жодних шансів проникнути в Ваш будинок. Крім цього сходи обладнана антиковзаючими насічками, що дозволять надійно забратися на горище навіть дітям.

Кожні сходи обладнана надійним, довговічним металевим замком. Для того, щоб переглянути всі параметри складаний горищних сходів натисніть на зображення, де детально буде зображені всі характеристики даної моделі.

З сходами від компанії «Bukwood» вхід на Ваш горище буде максимально надійним!

 

Рекомендоване навантаження

до 200 кг

Кришка-панель типу "сендвіч", (утеплена), білий HDF з обох сторін

26 мм

Висота драбини в закритому стані:

48 см

Висота короба

130 мм

Матеріал (сходи / короб):

дерево-бук

Кількість секцій:

4