Як замовити?

Залиште ваші контактні дані, або зв'яжіться з нами за контактними номерами

Доставка

Доставка по Україні в будь-яке місто

Оплата

Готівкою / Платіжною карткою VISA або MASTERCARD / ПриватБанк

Опис та характеристики

Компанія «Buckwood» пропонує сходи горищні з серії «Compact Long» для приміщень з дуже великою висотою. Через велику висоту кімнат, для того, щоб мати доступ до горищного приміщення потрібно встановити сходи високої конструкції, яка максимально вдало підійде для установки в будинках такого типу.

Доступні розміри сходів

COMPACT LONG

110 x 60 cm

110 x 80 cm

305 cm

110 x 70 cm

110 x 90 cm

a x b

a x b

H

120 x 60 cm

130 x 60 cm

340 cm

120 x 70 cm

130 x 70 cm

120 x 80 cm

130 x 80 cm

120 x 90 cm

130 x 90 cm

a x b

a x b

H

Опис і характеристики

Найбільша висота приміщень, де можуть бути введені в експлуатацію сходи для горищ з серії «Compact Long» становить 3 метри 40 см. Такі сходи повинні ідеально підходити для старих будинків XVIII-XIX століття, де проектувалися приміщення з високими стелями. Саме в таких будівлях дуже часто важко добратися до горищного поверху. Також така ж ситуація є і в нових будинках, де спроектована велика висота кімнат.

Всі сходові конструкції з серії «Compact Long» виконуються з чотирьох спеціальних секцій, які відмінно подовжують сходи. У конструкцію також входить спеціальна кришка люка, яка містить утеплювач. Такі кришки для люка використовуються в приміщеннях, де здійснюється опалення або воно відсутнє зовсім. Ми ввели в захист кожної сходи спеціальний замок, який здійснює захист від довільного відкриття сходів і люка.

Для того, щоб довгі сходи прослужила максимально якісно і довго, потрібно, щоб вона витримувала велику масу. Саме тому компанія «Buckwood» використовує якісну деревину з бука, для виготовлення таких сходів. Такий виріб з бука витримує до 200 кг. Крім цього, в конструкції присутні спеціальні протиковзкі насічки, а столярне з'єднання виконано за методом «ластівчин хвіст». Присутній також наднадійною верхнє пружинне кріплення сходового опускного механізму. Всі ці деталі механізму сходів з лінійки «Compact Long» роблять їх дуже комфортними і безпечними.

Рекомендоване навантаження

до 200 кг

Кришка-панель типу "сендвіч", (утеплена), білий HDF з обох сторін

26 мм

Висота драбини в закритому стані:

57 см

Висота короба

130 мм

Матеріал (сходи / короб):

дерево-бук

Кількість секцій:

4