УНІВЕРСАЛЬНА СИСТЕМА СНІГОЗАТРИМАННЯ

До комплекту снігозатримання входять:

  1. Черепиця опорна для снігозатримувальної драбинки – застосовується для кріплення опор снігозатримання. Матеріал: гаряче пофарбований алюміній.

  2. Опора для снігозатримувальної драбини - матеріал: гаряче пофарбований алюміній. Витрата: дорівнює кількості снігозатримувальних черепиць.

  3. Снігоутримуюча решітка - матеріал: гаряче пофарбований алюміній.

  4. Єднальний затискач для снігозатримувальної драбинки. Витрата: 2 шт. на стик решіток.

СКОБА ДЛЯ КЕРАМІЧНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Скоба снігозатримуюча для керамічної черепиці (Рубін 13V, Рубін 9V, Гранат 13V) – рівномірно розташовані на даху снігозатримувальні скоби сприяють утриманню снігу на покрівлі, перешкоджають сковзанню снігу зі скату, та в комбінації з системою снігозатримання є ефективною мірою по снігозатриманню у багатосніжних районах. Крім цього, снігозатримувальна скоба захищає основне снігозатримання від можливого удару снігу, що зісковзнув.

- Матеріал: пофарбована сталь.

- Витрата: залежить від кута нахилу даху, а також від снігового навантаження.

 СКОБА ДЛЯ ЦЕМЕНТНО-ПІЩАНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Скоба снігозатримувальна для цементно-піщаної черепиці – рівномірно розташовані на даху снігозатримувальні скоби сприяють утриманню снігу на покрівлі, перешкоджають сковзанню снігу зі скату, та в комбінації з системою снігозатримання є ефективною мірою по снігозатриманню у багатосніжних районах. Крім цього, снігозатримувальна скоба захищає основне снігозатримання від можливого удару снігу, що зісковзнув.

- Матеріал: пофарбована сталь.

- Витрата: залежить від кута нахилу даху, а також від снігового навантаження.

ДРАБИНКА ДЛЯ СНІГОЗАТРИМАННЯ

Снігозатримуюча драбинка

Розмір: довжина 300 см, ширина 250 см;

Матеріал: гарячепофарбована сталь