Як замовити?

Залиште ваші контактні дані, або зв'яжіться з нами за контактними номерами

Доставка

Доставка по Україні в будь-яке місто

Оплата

Готівкою / Платіжною карткою VISA або MASTERCARD / ПриватБанк

Опис та характеристики
Лінія Premium
Класичне дерев'яне мансардне вікно

Визнаний стандарт функціональності і якості – вдосконалена версія найпопулярнішої моделі вікон VELUX.Оновлена ручка-планка в верхній частині вікна забезпечує зручність відкривання і має вбудований вентиляційний клапан. Крім того, при такому відкриванні під вікном зручно розташувати меблі. Прихильники сучасного дизайну високо оцінять зовнішній вигляд вікон OPTIMA Комфорт з елегантною тонкою рамою.Вентиляційний клапан має два положення для провітрювання, виконаний в лаконічному стилі з м’якими лініями і заокругленими краями

  
Зручна алюмінієва ручка-планка в верхній частині
Вбудований вентиляційний клапан
Фільтр від пилу та комах
Нова система ізоляції  
Додатковий ущільнювач
Безпечний склопакет
           

Унікальний вентиляційний клапан

У вашій кімнаті завжди буде свіже повітря – унікальний вентиляційний клапан дозволяє провітрювати приміщення навіть при закритому вікні. Дизайн клапана легко дає зрозуміти, відкритий він чи закритий. Змінний фільтр, що миється, поставляється в комплекті та очищує повітря від пилу і комах.

Економте енергію

ThermoTechnology™ нова вдосконалена система ізоляції ефективно захистить від вітру і холодного повітря. Завдяки спеціальному герметичному ущільненню вікно буде зберігати тепло в будинку, зменшуючи енерговитрати.

Простий перехід до дистанційного управління

Класичне вікно PREMIUM легко модернізувати вже після установки. Підключіть електропривод і сенсорний
пульт, і ви зможете відкривати і закривати мансардне вікно одним торканням. Це зручно особливо для вікон, розташованих поза досяжністю.