Як замовити?

Залиште ваші контактні дані, або зв'яжіться з нами за контактними номерами

Доставка

Доставка по Україні в будь-яке місто

Оплата

Готівкою / Платіжною карткою VISA або MASTERCARD / ПриватБанк

Опис та характеристики
Лінія Premium
Вікно-балкон CABRIO®

Вікно-балкон VELUX CABRIO® зробить мансарду просторішою і наповнить її денним світлом. VELUX CABRIO® – це геніальне і економічне рішення для тих, хто хоче мати вихід на природу прямо з мансарди. Вікно перетворюється на балкон за лічені секунди, відкриваючи прекрасний вид. Підніміть верхню секцію, відсуньте нижню – і можна вийти на балкон, подихати свіжим повітрям і насолодитися видом.

Розширте свої горизонти!

Представляємо нову модель вікна-балкона CABRIO® – тепер ще більше простору! Комбінуйте балкон з мансардними вікнами і додатковими елементами, щоб отримати оригінальні інтер'єрні рішення. Або встановіть комбінацію з декількох вікон-балконів CABRIO®, щоб зробити кімнату ще світлішою і створити неповторний панорамний вид. Насолоджуйтесь затишком у своєму домі!

Лінія Premium
Похилі елементиОтримати розкішні інтер'єри та незвичайні дизайнерські рішення допоможуть додаткові похилі елементи. Вони комбінуються майже зі всіма мансардними вікнами лінії VELUX PREMIUM (GGL,GGU, GPL, GPU).

Лінія Premium
Тераса

Приємні теплі дні ви можете проводити на свіжому повітрі і при цьому насолоджуватися домашнім комфортом. У вашому розпорядженні простора сонячна тераса VELUX. Тераса вбудовується в нижню частину даху, дозволяючи використовувати її максимально ефективно і створюючи місце для комфортного відпочинку. Відкрийте нижню і верхню секції – і перед вами чудове місце, здатне змінити Ваші уявлення про затишок.Тераса VELUX – більше часу на свіжому повітрі

Система включає мансардні вікна з відкриванням по верхній осі, карнизне вікно на бічних шарнірах і три глухі вертикальні елементи. Похилі мансардні вікна відкривають вид на околиці, а карнизне вікно – вихід на терасу.

Лінія Premium
Карнизні вікнаВ мансарді з високими пристінками рекомендуємо встановлювати мансардні вікна в поєднанні з карнизними вікнами. Це дозволяє отримати повний, нічим не обмежений краєвид від самої підлоги та краще освітити приміщення. Комбінуються з GGL, GZL, GPL, GHL, GPU, GGU.