Покрівельні люки
Вільний доступ на покрівлю

Люк безпеки WSA Designo R8
Додаткова безпека

Люк безпеки WSA Designo R8 завдяки своїй пневматичної системі відкривання, забезпечує безпечний вихід для евакуації. Люк без будь-яких компромісів є прекрасним рішенням для житлового приміщення з точки зору енергозбереження та дизайну, тому що розроблений на основі "родзинки" модельного ряду Roto - мансардного вікна Designo R8 з технологією подвійного відкривання. 

Покрівельний люк WDA Designo R3
Для опалювальних приміщень

Люк для виходу на дах WDA Designo R3 - це ідеальне рішення для тих ділянок, де необхідним є інтеграція не тільки з дахом, але і з мансардними вікнами, що знаходяться поруч. Стулка люка відкривається в сторону (згідно із замовленням вліво або вправо) за допомогою пневматичного амортизатора. У стандартному виконанні люк оснащується термоізоляційним склопакетом, що захищає від перегріву приміщення влітку і від втрат тепла взимку, а також термоізоляційним блоком WD (як опція), який значно підвищує ізоляційні параметри всього люка.

Покрівельний люк WDL Lucarno 215 H WD, 217 H
Для неопалюваних приміщень

Lucarno - це універсальний покрівельний люк для нежитлових мансардних приміщень. Lucarno доступний в двох варіантах 215 H WD / 217 H. У стандартному варіанті виконання він оснащується склопакетом з загартованими по обидва боки стеклами. Інтегрований з люком оклад гарантує легку і швидку установку. Існують три варіанти відкривання люка: вгору або в сторону: вправо або вліво.