Аксесуари до мансардних вікон Roto
Максимальний комфорт обслуговування
Зовнішні ролети
Найкращі умови в мансарді
в будь-який час дня і року

Зовнішні ролети Roto створюють оптимальні умови на мансарді протягом цілого року. Завдяки багатофункціональним алюмінієвим ламелей, влітку вони запобігають потраплянню надмірної спеки в приміщення, а в зимовий період часу захищають зовнішнє скло вікна від снігу і холоду.

Зовнішня роллета відрізняється досконалістю кожної деталі. Спеціальна конструкція полотна дозволяє щільно згортати ламелі, які розміщуються в плоскому, інтегрованим з покрівлею захисному коробі. Зовнішньої ролетою можна керувати вручну або вибрати варіант з дистанційним управлінням.

Зовнішній маркізет
Захист від спеки без затемнення приміщення

Якщо Ви хочете уникнути спеки в приміщенні, зберігаючи при цьому повне висвітлення, найкращим рішенням стане установка зовнішнього маркізету. Він здатний утримувати 95% потоку сонячного світла, який не досягає зовнішнього скла мансардного вікна.

Матеріал маркізету виготовлений з якісної атмосферостійкою тканини (скловолокна). Необхідне натягнення матеріалу забезпечується за рахунок алюмінієвих профілів. Спосіб виконання напрямних маркізету такий же як у зовнішній ролети. Маркізети мають версію з електроуправлінням і можуть обслуговуватися через настінний вимикач або за допомогою пульта дистанційного керування. Дуже зручним є також альтернативне рішення управлінням маркізету за допомогою сонячної батареї з радіоуправлінням.

Зовнішній маркізет Screen
Ефективний захист від сонця

Зовнішній маркізет Screen створює приємну Автосфера в мансарді в літній період року, а також забезпечує оптимальний захист від сонця і спеки. Зовнішній маркізет Screen виготовляється зі скловолокна, покритого синтетичним матеріалом, завдяки якому близько 70% сонячного випромінювання не досягає поверхні скла. Маркізет Screen рекомендується встановлювати в поєднанні з внутрішніми аксесуарами, наприклад, затемняющей шторкою, в результаті чого приміщення отримує одночасно затемнення і ефективний захист.

Сонцезахисні шторки Exclusiv
Магія декору

Мультифункціональна шторка Exclusiv є особливим продуктом, який забезпечує надійний захист від сліпучого сонця, сторонніх поглядів, і до того ж пропонує яскравий декор приміщення.

Штора Exclusive встановлюється на вікно зсередини. Управління шторкою відбувається по напрямних, що забезпечує її плавне регулювання, а також фіксацію в будь-якому положенні. Тканина вмонтована в спеціальну касету, що забезпечує простоту установки шторки на вікно.

Сонцезахисні шторки Standard
Просте рішення

Практичная солнцезащитная шторка Standard - это простое решение, которое защищает от ослепительного солнечного света, а также от посторонних взглядов. Широкий выбор материалов, узоров и цветов позволяют подобрать подходящую ткань и подчеркнуть внутренний интерьер мансарды. Шторку можно фиксировать в 3-х позициях с помощью нескольких пар крючков.

Затемнюючі шторки
Можливість повного затемнення навіть вдень

У багатьох ситуаціях потрібне повне затемнення приміщення. Наприклад, Ви захочете подивитися фільм або просто подрімати в сонячний день. У таких випадках затемнююча штора Roto є ідеальним рішенням Ваших проблем. Сонячні промені в поєдинку з тканиною штори не мають жодних шансів на перемогу. Плавне регулювання положення шторки без проникнення світла крізь бічні напрямні. Поєднання з зовнішньої ролетою або маркізетом захищає світлонепроникну тканину від сильного перегріву.

Жалюзі
Персональний акцент освітлення

При використанні жалюзі Ви можете зручно керувати світловим потоком в приміщенні. Алюмінієві ламелі легко містити в чистоті і в залежності від їх положення можна повністю або частково запобігти потраплянню світла. Ламелі жалюзі доступні в 18 кольорах, бічні напрямні білого кольору або кольору натурального алюмінію, а до всього цього можна ще вибрати спосіб управління: електричне або ручне.

Плісировані шторки
Індивідуальний характер

Захист від сонця, затемнення, внутрішній декор приміщення - все індивідуальні побажання дозволяє виконати плісирована шторка Roto. Плавнорегуліруемая плісирована шторка може управлятися в двох варіантах: ручне і електричне. Шторка пропонується в 5-ти видах матеріалах, які забезпечують як повне затемнення приміщення, так і світлопрозору функцію. Плісировану шторку можна підібрати з 35 варіантів декору і квітів.

Москітна сітка
Ефективний захист від комах

Після установки москітної сітки Roto можна спокійно залишати вікно відкритим в літні дні і вечори. Тонка за своєю структурою, москітна сітка забезпечує ефективний захист від комах. Її конструкція враховує розташування ручки в нижній частині вікна, завдяки чому відкривання і закривання вікна нічим не ускладнене. Москітна сітка має просту систему монтажу і демонтажу, що дозволяє безпечно знімати її в зимову пору року.