Компанія Röben – один з найвідоміших виробників цегляно-черепичних матеріалів, в розпорядженні якого – десятки заводів на території Європи та США. За плечима компанії – понад 150 років досвіду, що дозволяє гарантувати відмінну якість продукції. Це впевнено вивело бренд в світові лідери на ринку будівельної кераміки.

Перший цегельний завод Röben побудований ще в 1855-му році під фрізійским Бокхорне. Його засновник – Август Лау. Підприємство стало першим серед майбутніх восьми. Успішний бізнес вже незабаром приніс своєму власникові почесне звання «Цегляного Короля».

У 1900-му завод орендував Бернард Робен, новоспечений родич Августа Лау. З тих пір і почалася історія однойменної фірми Röben. Керівництво компанією передавалося у спадок. Вона швидко стала популярна на німецькому ринку, а також зацікавила зарубіжних інвесторів. Пізніше мережу підприємств розширив завод клінкерної цегли, викуплений у Північній Кароліні. Це дало поштовх для розвитку міжнародної історії компанії.

Поступово викуповувалися нові підприємства і виробництва. На початку 90-х діяльність компанії Röben частково перемістилася в Польщу, неподалік від Вроцлава, поблизу багатих родовищ глини. Очевидні природні переваги регіону стали причиною будівництва нової клінкерної фабрики і цегельного заводу.

Згодом мережа продовжувала розширюватися, з'являлося нове обладнання, інноваційні технології, сучасні комп'ютерні системи контролю та автоматизації та інші модернізовані рішення. Завдяки цьому незабаром компанія Röben стала однією з найбільш великих і сучасних в Європі.

Продукція Röben

В асортименті – понад 1500 найменувань різних продуктів, серед яких:

  • Керамічна черепиця. Поєднує в собі відмінну якість з доступною ціною. Класичне рішення ідеально підійде як для традиційних, так і для сучасних будинків. Стильний і лаконічний дизайн впишеться в будь-який екстер'єр. Черепиця легко монтується, роками залишається яскравою і красивою, не вимагає складного догляду, не боїться температурних коливань, опадів та інших несприятливих зовнішніх умов. Для зручності і надійності укладання – спеціальні замки. В наявності – різні забарвлення.
  • Клінкерна цегла. Представлена в різних варіаціях кольорів на будь-який смак. Підходить для будівництва несучих конструкцій, перегородок, декоративних елементів та інших об'єктів. Легка та універсальна клінкерна цегла має оптимальні ізоляційні показники, зберігає тепло, фільтрує шум.
  • Клінкерна плитка. Практичний і сучасний оздоблювальний матеріал для втілення оригінальних дизайнерських рішень. Клінкерна плитка виключно екологічна і безпечна для зовнішніх або внутрішніх робіт.
  • Клінкерна бруківка. Якісна, надійна, міцна і довговічна, вона десятиліттями легко витримує інтенсивні повсякденні навантаження, зберігаючи форму і зовнішній вигляд.

Також компанія Röben виробляє клінкер для мощення доріг, спеціальні поризовані блоки, керамічні підлоги, сходові системи та інші комплектуючі та елементи. Їх якість і довговічність підтверджують численні сертифікати, дослідження і задоволені клієнти по всьому світу.

А підібрати матеріали, комплектуючі, аксесуари та інші необхідні дрібниці для облаштування покрівлі допоможуть досвідчені фахівці нашої компанії «RoofTrend»!